Jak vznikla čokoládovna Jordan výrobce prémiové čokolády z Děčína

Vůně čokolády dorazila do Děčína okolo roku 1846 z Drážďan spolu s výrobou dezertní čokolády firmy Jordan & Timaeus.
A vůně čokolády v Děčíně zůstala a šířila se až na císařský dvůr, odkud si vyhlášené pamlsky hojně objednávali. A protože se
z čokolády postupně stával fenomén, není divu, že v Děčíně známém svou řemeslnou tradicí otevřela svou pobočku i firma Hartwig & Vogel s logem bohyně lovu – Dianou.

Naše rodinná manufaktura v dlouhé a úspěšné tradici pokračuje a tak vůně čokolády přes řízený úpadek podniku Diana v r. 1996 v Děčíně zůstala. Ve spolupráci se starými mistry jsme navázali na tradici, díky čemuž tradiční receptury a kompozice dál lákají a oblažují chuťové smysly milců a znalců čokolády. Krom tradičních receptur, přinášíme i nové vytříbené náplně a čokoládové pochoutky.

V rodinné manufaktuře Jordan pro vás ručně vyrábíme čokolády, čokoládové dezerty a pralinky a přinášíme vám tak vzpomínky a zážitky z nezaměnitelných chutí výběrových čokolád a originálních náplní.

Naše výrobky najdete v naší značkové prodejně Jordan v Děčíně, a v některých vybraných obchodech po celé naší republice a teď je také můžete nakoupit z pohodlí svého domova zde na našem e-shopu.

Naše ocenění

  • Česká Chuťovka2017
  • Potravina z kraje Přemysla Oráče2021, 2022
  • International Chocolate Awards2020 (Special)
  • International Chocolate Awards2020 (Silver)

Napsali o nás

Máte vlastní obchod a chcete rozšířit sortiment o naši čokoládu?

Máte obchod s čokoládou, cukrovinkami, cukrárnu, vinotéku apod. a chcete rozšířit váš sortiment o naše výrobky. Rádi vám pomůžeme s designem obchodu, zapůjčíme chladící vitrínu speciálně na čokoládu a poskytneme další podporu, samozřejmě včetně velkoobchodních cen s možností dalších množstevních slev dle vašich odběrů. Neváhejte nás kontaktovat.

Dobrou chuť Vám přejí

Jaroslav Vaňkát Zakladatel děčínské manufaktury na čokoládu
+420 773 648 297
Martin Čekal Spolumajitel děčínské manufaktury na čokoládu
+420 602 749 826